Kenan Arap kadınlarını mest etti

Kenan Arap kadınlarını mest etti

Ezel dizisi çok konuşulan bir sezon finaliyle bitti, oyuncuların çoğu tatile çıktı. Kenan İmirzalıoğlu ise hâlâ İstanbul'da. Ulaştırma Bakanlığı'nın trafik suçlarını önlemek amacıyla hazırlattığı reklam filmi için önceki gün Taksim'de kamera karşısına geçen oyuncu, Arap turistleri adeta mest etti.

Arap kadınlar hayranı oldukları İmirzalıoğlu'nun fotoğraflarını çekmek için birbirleriyle yarıştılar. Kenan İmirzalıoğlu bir otelin balkonunda yapılan çekimlerde, yönetmen Ezel Akay'ın kamerasına trafik mesajları verdi. İmirzalıoğlu'nun Ezel dizisindeki rol arkadaşı Cansu Dere ise alkollü araç kullanmaktan 6 aylığına ehliyeti kaptırmıştı.

İmirzalıoğlu ise tam tersi bir görüntü sergileyip, gönüllü olarak trafik reklamlarında oynadı.

Çekimler sırasında ayaküstü basın mensuplarının sorularını yanıtlayan İmirzalıoğlu, tatile çıkmaya hazırlandığını ve Güney'e ineceğini dile getirdi. "Bazı işlerimiz, bir takım sorumluluklarımız vardı. Onun için çekimler yapıyoruz. Trafik konusunda sorumluluğumuzu yerine getirip dinlenmek üzere tatile çıkacağım" diyen İmirzalıoğlu, Ezel dizisiyle ilgili olarak da iddialı konuştu.

"Önümüzdeki sezon daha da güzel bir bir dizi izleteceğiz" diyen oyuncu, Ramiz Dayı'nın baş düşmanı Kenan Birkan rolünde kimin oynayacağı konusunda "Ortaya çıkmadı. Henüz o karakteri kimin canlandıracağı belli değil. Ben de çok merak ediyorum kimin oynayacağını" diye konuştu.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !