Kallström bitti bitiyor!

Kallström bitti bitiyor!

Galatasaray sonunda bombayı patlattı. Yönetim, uzun zamandır peşinde olduğu Lyon'lu Kallström'ün transferini büyük ölçüde bitirdi.

Yönetici Adnan Sezgin, yaklaşık 10 gündür sürdürdüğü pazarlıklar sonucunda Fransızlar ile İsveçli ön liberonun bonservisi konusunda anlaşmaya vardı. 3 milyon 250 bin euro'ya el sıkışıldığı öğrenilirken, sarı-kırmızılıların bu rakamı iki taksitte ödemek istediği öğrenildi.

İSTANBUL'A BEKLENİYOR

Ödeme planında da anlaşma sağlanması halinde Kallstörm'ün önümüzdeki günlerde İstanbul'a gelerek kendisini Galatasaraylı yapan anlaşmaya imza atması bekleniyor. İsveçli oyuncu, sarı-kırmızılılar ile yaptığı görüşmede yıllık 1.7 milyon euro'ya el sıkışmıştı. Galatasaray yönetiminin birkaç gün içinde Lyon'lu Kallström'ün transferini taraftarlara resmen duyurması bekleniyor.

YORULMAK NEDiR BiLMiYOR

Teknik direktör Rijkaard'ın ısrarla istediği 28 yaşındaki İsveçli ön libero Kallstörm, bitip tükenmeyen enerjisi ile tanınıyor. Güçlü fiziği ile ikili mücadelelerde farkını ortaya koyan İsveçli futbolcu, son dönemlerde Lyon'dan ayrılmayı planlıyordu. Kallstörm, oyun kurucu mevkiinde de görev yapabiliyor.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !